Filmowanie chrztu, filmowanie dzieci, filmowanie urodzin

FILMOWANIE

FILMOWANIE

Film to życie, z które­go wy­maza­no pla­my nudy. 

Alfred Hitchcock

Czas ucieka, ale wspomnienia szalonego dzieciństwa zostają. Dzięki zdjęciom, dzięki filmom... Filmujemy maluchy w każdej sytuacji - w domu, na podwórku, w przedszkolu, w czasie najważniejszcych chwil. Potem można tylko ręką sięgnąć, żeby wrócić do najbardziej beztroskich lat.

Gwarantujemy naturalność, czyli dzieciństwo bez reżyserii z pełną świadomością spontaniczności i dziecięcej szczerości.

Zapraszamy do współpracy rodziców, dziadków, przedszkola, szkoły. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają dzieci. Tak jak my!

Chrzest Święty to pierwszy w życiu sakrament dziecka i pierwsze duchowe przeżycie całej rodziny. Uwiecznienie tego wydarzenia na filmie pozwala zachować w pamięci ten wyjątkowy czas. 

Filmujemy również urodziny - w tym pierwszy roczek, komunie, uroczystości przedszkolne i szkolne. 

Gwarantujemy najwyższą jakość, dynamiczny montaż i interaktywne menu. Filmujemy w rozdzielczości Full HD zręczną i nowoczesną kamerą SONY. Dostosowujemy się do potrzeb i życzeń specjalnych. 

Mamy doświadczenie w filmowaniu mszy i uroczystości różnego rodzaju. Obejrzyj filmy na stronie Fajnyslub.pl i zapoznaj się z naszym stylem pracy. 

WAŻNE! Posiadamy upoważnienie Kurii Metropolitalnej do filmowania i fotografowania w czasie celebracji liturgicznych w całej Polsce.